Zbulohet cmimi marramendes i Remdesivir, ilacit qe kuron Koronavirusin

Published by : PRO MEDIA ALBANIA
Përshëndetje miq, Nëse ju pëlqejn videot tona ju ftoj të bëni Subscribe dhe 🔔 për të pasur njoftimet më të fundit. Faleminderit

Zbulohet cmimi marramendes i Remdesivir, ilacit qe kuron Koronavirusin

Website - http://www.promedia.al/

Instagram - https://www.instagram.com/pro_media_albania/

FaceBook - https://www.facebook.com/Pro-Media-Albania-112276777107676/

Twitter - https://twitter.com/AlbaniaMedia

© All rights reserved Pro Media Albania

#promedia #shqip #lajmeshqip #koronavirusi #Ilaci #Remdesivir
cached video

pro media pro media albania lajme shqip lajmi i fundit lajmet e fundit lajme nga bota lajme nga kosova shqip kuriozitete interesante ilacit qe kuron Koronavirusin Zbulohet cmimi marramendes i Remdesivir Remdesivir ilaci kunder ilaci kunder koronavirusas ilaci kunder koronavirusit koronavirusi zbulohet ilaci zbulohet Gilead Sciences