ÖMER FARUK BEYAZ İLK 11'DE YERİNİ BULACAK! EMRE BELÖZOĞLU'NUN GÖZDESİ

Published by : TRANSFER MERKEZİ
Videoların devamı ve son gelişmelerden haberdar olmak için abone olup bildirimleri açmayı unutmayınız.İzlediğiniz için Teşekkür Ederim...

FENERBAHÇE ALTYAPISINDAN YETİŞEN VE GELECEKTE ÇOK BAŞARILI İŞLERE İMZA ATABİLECEK GENÇ İSİM, FENERBAHÇE'NİN İLERİDE DÜNYA ÇAPINDA PARLAYABİLECEK YILDIZLARINDAN BİRİ HALİNE GELİYOR. GELECEKTE BİR ARDA TURAN YA DA EMRE BELÖZOĞLU GİBİ SİMİ UNUTULMAYACAK YILDIZLARDAN BİRİ OLABİLİR.

TRANSFER HABERLERİ DAHİLİNDE AKLINIZDA KADROYU YAZARSANIZ GÖRÜŞLERİNİZİ ÖĞRENMİŞ, KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPMIŞ OLURUZ.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN.

Kanalımızın gündemi futbol olup futbol sevenlere keyifli anlar yaşatmak için hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Kanalımızda Aspor, NTV ve TRTSPOR televizyon kanallarından futbol programları, canlı bağlantılar, maç özetleri, maç önü ve maç arkası görüşleri-yorumlarını bulabileceksiniz.
Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen, Ali ECE, Serdar Ali Çelikler, Mehmet Demirkol, Evren Turhan, Tümer Metin, Güntekin Onay, Ali gültiken, Alp pehlivan, Cem Dizdar, Kaya Çilingiroğlu, Nebil evren, Erbatur Ergenekon, Ceyla Büyükuzun, serkan yetkin, fırat günayer, Futbol haberleri,emre bol, fener maçı, fenerbahçe maçı,ahmet çakar ve daha bir çok spor yorumcusunun yorumlarına yer vereceğiz.
Bu programlardan bazıları %100 futbol, takım oyunu, stadyum, gündem futbol, aktüel futbol, 90 +, spor manşet, spor hafta sonu, futbol aktüel, futbol aklı, spor stüdyosu, gündem futbol olacaktır.
cached video

fenerbahçe altyapı ömer faruk beyaz emre belözoğlu sportif direktör emre emre belözoğlunun gözdesi geleceğin yıldızı fenerbahçe geleceğin yıldızı transfer fenerbahçe transfer emre belözoğlu transfer fenerbahçe td kim olacak fenerbahçe gelişim türkiye altyapı ömer faruk beyaz maçları ömer faruk beyaz skills ömer faruk beyaz golleri ömer faruk beyaz asistleri